Merhaba,

Uzun zamandır güncelleyemediğim bloğumu fırsat güncelleme fırsatı buldum. Ne yaptı bu adam bu kadar süredir derseniz, 3 uzun yurt dışı gezisi, yeni bir stüdyo, bol bol dış çekim ve portfolyo çalışması yaptım. Bu yazıda sizlerle Hindistan gezimde çektiğim insan portrelerini paylaşmak istiyorum.

İlerki zamanlarda Hindistan ile ilgili uzunca bir blog yazısı yazacağım. İlk izlenimlerin nedir derseniz gitmeden önce Hindistana uzun süre seyahat etmiş bir abimizin iki lafı ile cevap verebilirim “Hindistan kendini sonradan sevdirir” ve “Şaşırmadığın güne şaşıracaksın” Normal gezi süresinden biraz uzunca orada kalırsanız, ülke içerisinde 7 kez uçak, 3 kez tren, defalarca taksi, otobüs, motorsiklet ve tuktuk ile seyahat ederseniz ne demek istediğini anlarsınız.

Bir ayın sonunda döndükten hemen sonra “bir daha gidermisin?” sorsuna vereceğim cevap “yok ya iyi böyle” olurdu. Akabinde belki iki ay sonra tekrar gitme isteği, bilet bakmalar, “aslında yaşanır orada, uzun süre olmasada en az altı ay kalmak lazım” gibi cümleler kurarken buluyorsunuz kendinizi.

Neyse, yazımda uzun uzun bahsedeceğim oradaki deneyimlerimden, şimdi sizleri Hindistanda çektiğim insan portreleriyle başbaşa bırakayım. Dilerim sizde benim fotoğrafları çekerken aldığım hazzı izlerken alırsınız.

Sevgilerimle

Murat Emre

 

Myanmar Portreleri dijital sergimi merak ediyorsanız BURAYA tıklayın.

Endonezya horoz dövüşleri ile ilgili yazım için BURADA tıklayın.

Endonezya – Bali ile ilgili yazımı merak ediyorsanız BURAYA tıklayın.

Endonezya – Gili Adasındaki dalış serüvenim için BURAYA tıklayın.

Endonezya – Bali – Trunya Village (ölülerin gömülmediği kasaba) yazım için BURAYA tıklayın.

Temple in Thailand Dijital sergim için BURAYA tıklayın.

Kamboçya – Yüzen KAsaba Dijital sergim için BURAYA tıklayın.

Thailand – Kenar Mahalle Pazarı Dijital sergim için BURAYA tıklayın.

Thailand 2013 Gezim için BURAYA tıklayın.

 

KAPAT